Головна » 2009 » Липень » 5 » Що робити далі?
Що робити далі?
21:34

Так що ж таке злодійство? Може бути за відповіддю зазирнути в Кримінальний Кодекс? Але там немає соціологічного визначення крадіжок. Там є конкретні статті, приписують міру покарання за конкретні види крадіжки, зокрема, стаття 158 за крадіжку. У ній дається короткий визначення - «крадіжка, тобто таємне викрадення чужого майна», а потім слід перелік покарань: «карається штрафом в розмірі від двохсот до семисот мінімальних розмірів оплати праці або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період від двох до семи місяців, або обов'язковими роботами на строк від ста вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк від одного року до двох років, або арештом на строк від чотирьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років ». В КК РФ немає вказівки на соціальні групи, що роблять крадіжки, але є розшифровка за ступенем тяжкості злочину, зокрема: «Крадіжка, досконала: а) групою осіб за попередньою змовою; б) неодноразово; в) з незаконним проникненням у житло, приміщення або інше сховище; г) із заподіянням значної шкоди громадянину ... Крадіжка, досконала: а) організованою групою; б) у великому розмірі; в) особою, раніше два або більше рази судимий за розкрадання або вимагання ... »

  До крадіжці в УК зараховується також розкрадання, під яким «розуміються досконалі, з корисливою метою протиправні безоплатне вилучення та (або) звернення чужого майна на користь винного або інших осіб, завдати шкоди власнику або іншому власникові цього майна».

  У розряд воровства ми маємо право віднести також шахрайство (стаття 159), тобто «розкрадання чужого майна або придбання права на чуже майно шляхом обману чи зловживання довірою»; присвоєння або розтрата (стаття 160), тобто розкрадання чужого майна, довіреного винному »; грабіж (стаття 161) або «відкрите розкрадання чужого майна»; розбій (стаття 162), тобто «напад з метою розкрадання чужого майна, вчинене із застосуванням насильства, небезпечного для життя чи здоров'я, або з погрозою застосування такого насильства»; вимагання ( стаття 163), так як це «вимога передачі чужого майна чи права на майно або вчинення інших дій майнового характеру під погрозою застосування насильства або знищення або пошкодження чужого майна, а також під загрозою розповсюдження відомостей, позорять потерпілого або його близьких, або інших відомостей, які можуть завдати значної шкоди правам чи законним інтересам потерпілого чи його близьких », а також заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою (стаття 165).

Переглядів: 451 | Додав: bragvla15 | Теги: Кримінального, Анкетні, Істотний | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: